ZAPROSZENIE NA WARSZTATY I SPOTKANIA INDYWIDUALNE DLA RODZICÓW

Warsztaty są cyklem spotkań, podczas których rodzice mogą zdobyć wiedzę na temat rozwoju dziecka oraz umiejętności, które pozwolą im radzić sobie w wielu nowych, a także trudnych dla nich sytuacjach związanych z wychowywaniem dziecka.

Zajęcia adresowane są do rodziców zainteresowanych wprowadzeniem zmian w swoich relacjach z dziećmi.

Na zajęciach będziemy uczyć się:

• lepszego porozumiewania z dziećmi,
  • towarzyszenia dzieciom w ich problemach,
  • radzenia sobie z "trudnym" zachowaniem dzieci,
  • stawiania dzieciom granic,
  • pozytywnego wzmacniania dzieci,
  • rozpoznawania czyim problemem jest trudność występująca w relacji z dzieckiem,
  • negocjacji i mediacji,
  • rozpoznawania swoich uczuć, potrzeb, ograniczeń i świadomego używania ich w kontakcie z dzieckiem.
  • Ilość - 10 spotkań po 3 godziny

Termin - wybrane soboty i niedziele

Początek zajeć - zapisane osoby zostaną powiadomione - sms  lub mail

Indywidualne spotkania - coaching rodzicielski

Pełnienie roli rodzicielskiej owocuje często poczuciem bezradności i samotności. Coaching rodzicielski oferuje wsparcie, przywraca sprawstwo, pozwala odkrywać własne zasoby i osobisty wpływ. Coaching rodzicielski to metoda pracy, mająca na celu zbudowanie poczucia satysfakcji z roli rodzica.

Proces odbywa się w trakcie 6 spotkań, w trakcie których pracuje się nad celem, który ustalany jest wspólnie z Coachem na początku pracy. Cele stawiane przez rodziców mogą być bardzo różne, zmieniające się w czasie.

Kierunek pracy nakierowany jest na przyszłość, na wypracowanie takich relacji, jakie są marzeniami i wyzwaniami dla rodziców.

Ilość -  6 spotkań po 1 godz.

Termin - wybrane soboty i niedziele

Początek zajeć - zapisane osoby zostaną powiadomione - sms  lub mail